این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کالای خواب و حوله اواریا کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا

برای سفارش روتختی عروس چه نکاتی را باید بدانیم؟

برای سفارش روتختی عروس چه نکاتی را باید بدانیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/20 0 نظر

به کسانی که قصد تهیه جهیزیه عروس، تغییر چیدمان و دکوراسیون یا سفارش روتختی عروس برای اتاق‌خواب تازه را دارند توصیه می‌کنیم این مطلب را از دست ندهند.
تهیه و تدارک مقدمات پیوند زندگی مشترک یکی از نشاط‌آورترین کارهایی است که شیرینی خاطرات آن تا سال‌ها با افراد باقی می‌ماند. از انتخاب ملزومات و تهیه لیست این خرید تا پیداکردن سایت و فروشگاه اینترنتی و سفارش روتختی عروس و حتی صحبت‌های پیرامون این رویداد همه و همه در ذهن‌ها نقش می‌بندد.
در میان وسایل و ملزومات این سفارش روتختی از موارد مهم و کلیدی است که باید در مورد آن دقت و وسواس ویژه‌ای به‌کار گرفته شود. زیرا اتاق خواب عروس همواره کانون توجه بوده و ملاکی برای سنجش سلیقه این زوج تازه محسوب می‌شود. 
اکنون این سوال مطرح است که برای داشتن یک انتخاب صحیح چه نکاتی را باید بدانیم؟ 
با ما همراه باشید تا راهکارهای طلایی در رسیدن به پاسخ این پرسش را با شما در میان بگذاریم.‏‏(کالای خواب اواریا توصیه میکند: از  روتختی ترک  ، روتختی سه بعدی و خریدحوله تن پوش  هم دیدن فرمایید)

برای داشتن یک انتخاب مناسب در سفارش روتختی عروس لازم است تا نکاتی را در این مورد مرور کنیم.

 
در این نوشتار به بررسی مطالب زیر می‌پردازیم: 

  • اهمیت سفارش روتختی عروس
  • لزوم اشتراک نظر در انتخاب
  • اندازه‌گیری دقیق تختخواب قبل از خرید روتختی
  • لزوم تناسب بین روتختی با تختخواب در سفارش روتختی عروس
  • دلیل اهمیت انتخاب رنگ مناسب
  • روتختی دورو و فواید آن
  •  بهترین زمان برای سفارش روتختی عروس
  •  

سفارش روتختی عروس
 

 

چرا سفارش روتختی عروس تا این حد اهمیت دارد؟ 

در هر خانه اتاق‌خواب محل اصلی استراحت و کانون محبت و عاطفه محسوب می‌شود. به این ترتیب طبیعی است که چیدمان صحیح و آرامش‌بخش آن بتواند زمینه تثبیت روحیات مثبت را فراهم آورد. در مورد زوج‌های تازه این موضوع به‌شکل مضاعفی در جریان است. وجود محیطی زیبا، صمیمی و رمانتیک برای گذراندن ساعات پایانی شب و خواب و استراحت بی‌شک برای آنها بسیار خاطره‌انگیز و دلنشین خواهد بود.


از تاثیر بصری وسایل و چیدمان چنین محلی بر روح و ذهن افراد نمی‌توان به‌راحتی صرف‌نظر نمود. در این میان روتختی بیشترین جلوه را داراست و شاید وجود حساسیت و وسواس نوعروسان در انتخاب آن هم ریشه در همین موضوع داشته باشد.


علاوه بر موارد گفته شده زیبایی اتاق عروس می‌تواند به‌خوبی نشانگر حُسن سلیقه و ذوق عروس خانم در چیدمان و هنر او در زمینه دکوراسیون باشد. اینکه عروس مرکز توجه همگان در این بخش از مراسم نیز هست. توجه به این نکته لزوم انتخاب و سفارش روتختی عروس در زیباترین و خوش‌رنگ‌ترین مدل را گوشزد می‌کند.

  
توافق دو نفره: شرط اول هر انتخاب! 

 اگر می‌خواهید برای تهیه یا سفارش روتختی عروس اقدام کنید پیشنهاد ویژه ما یک انتخاب دونفره است. زیرا دخالت دادن نظر طرفین می‌تواند ضمن شخصیت بخشیدن و احترام به نظر طرف مقابل از بروز مشکلات بعدی در این مورد نیز پیشگیری نماید. 

  سفارش روتختی عروس

 

 

هنگام سفارش در مورد اندازه‌ها به چشمانتان اعتماد نکنید! 

برخی افراد عادت دارند که اندازه‌ها را با چشمانشان قیاس کنند. و اغلب نیز محاسبات چشمی آنها درست از آب درمی‌آید. اما در مورد سفارش روتختی عروس بهتر است چنین ریسکی انجام نگیرد. زیرا در صورت اشتباه در تخمین اندازه‌ها تعویض کالا یا خرید دوباره آن بسیار وقت‌گیر است.

و در موقعیت شرایط پیش از عروسی می‌تواند مشکل‌زا باشد. پس حتماً قبل از ثبت سفارش اندازه‌های تختخواب و ارتفاع آن را به‌دقت اندازه‌گیری نمایید. محاسبه ضخامت تشک و اضافه نمودن ارتفاع آن به بلندای تخت نیز از مواردی است که نباید فراموش شود.

در این صورت می‌توانید با خیال آسوده اقدام به سفارش نمایید. بدون آنکه بابت تفاوت احتمالی ابعاد آن با تختخواب نگران باشید
  

سفارش روتختی عروس

 


قیمت خیلی مهم است!! هرگز با پیشنهاد ارزان‌فروش‌ها وسوسه نشوید!! 

خرید روتختی از جمله مواردی است که به دلیل تنوع بالای محصولات در طیفی وسیع، اجناسی با قیمت‌های بسیار پایین و بسیار بالا وجود دارند. در این میان عده‌ای از این فرصت استفاده کرده و با پیشنهاد کالای ارزان‌قیمت مشتریان را جذب می‌کنند. اما پایان داستان چنین خریدهایی همیشه خوش نیست.

این روش انتخاب کالا فرصتی طلایی برای افراد سودجو فراهم می‌آورد تا اجناس تقلبی و بی‌کیفیت را ارائه دهند. شباهت این کالاها از نظر ظاهری یا بسته‌بندی نیز آنها را در اجرای طرح‌هایشان موفق‌تر می‌کند.

 

سفارش روتختی عروس

 


سبُک، نرم و زیبا همچون روتختی عروس

 این روزها در بازارهای مختلف و سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی انواع و اقسام روتختی با جنس و طرح و رنگ‌های متنوع موجود است. این دامنه وسیع از تفاوت‌ها گرچه امکان انتخاب‌های بیشتر را در اختیار افراد قرار می‌دهد اما می‌تواند تا حدود زیادی گیج‌کننده هم باشد.


از آنجا که اتاق‌خواب عروس محیطی زیبا و لطیف است سفارش روتختی عروس از نوع لطیف، سبُک و نرم می‌تواند گزینه‌ای متناسب با سایر اجزا باشد. تا به محیط حال و هوای رمانتیک داده و فضا را از احساسات عاطفی و محبت‌آمیز پُر کند.

 

برای داشتن یک انتخاب شایسته هم‌چنین می‌توانید از امکانات فروشگاه و سایت اینترنتی استفاده نمایید. و با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا نسبت به سفارش روتختی عروس اقدام فرمایید.

سفارش روتختی عروس

 

 

چرا دورو بودن روتختی عروس یک امتیاز است؟ 

 یک روتختی دورو کارایی مضاعف دارد. گذشته از دوام بیشتر استفاده از دو طرف روتختی عملاً دو طرح یا رنگ متفاوت را در اختیار ما قرار می‌دهد. و می‌تواند در موقعیت‌های مختلف از طرفین آن استفاده شود.

برای تنوع در فضای اتاق خواب که محل آرامش و مأمن خوبی برای تغذیه روح می باشد ، یک بسته خریدتری شده با ایجاد دو ترکیب رنگ متفاوت ، امکان تغییر دیزاین اتاق را با حداقل هزینه فراهم خواهد کرد.

 

سفارش روتختی عروس

 
زیبایی مهم است ولی شرط اول و آخر نیست

 عامل زیبایی در سفارش روتختی عروس یک فاکتور بسیار مهم و کلیدی است. چرا که همه ما از زیبایی لذت می‌بریم و مایلیم تا آن را به‌عنوان نکته اساسی در دکوراسیون و چیدمان اتاق‌خواب خود به‌کار بگیریم.

اما تمایل به زیبایی روتختی عروس نباید مانع از توجه به سایر نکات مهم در انتخاب آن شود. فاکتورهایی از قبیل کیفیت و جنس پارچه، نوع دوخت، تناسب با سایر اجزا و غیره هر کدام دارای اهمیت و تأثیرگذاری خاص خود هستند. پس در هنگام انتخاب روتختی علاوه بر زیبایی این فاکتورهای مهم را نیز در نظر داشته باشید.

 

سفارش روتختی عروس

 

 

تناسب رنگ روتختی با سایر اجزای دکوراسیون اتاق‌خواب:

تناسب از اصول مهم در زیباشناسی است. که رعایت آن می‌تواند محیط را تا حدود زیادی دلنشین و مطلوب کند. رنگ اشیا به دلیل بازتاب گسترده‌ای که در جلوه و زیبایی اتاق‌خواب دارد از اهمیت ویژه‌ای در این مقوله برخوردار است.

 

سفارش روتختی عروس با رنگ مناسب و هماهنگ با تختخواب و سایر اجزای دکوراسیون اتاق‌خواب می‌تواند به‌خوبی این اهمیت را جلوه‌گر سازد. برای این کار همزمان باید تناسب رنگی روتختی با ابعاد اتاق‌خواب را هم در نظر داشته باشید. رنگ‌های روشن به بزرگتر جلوه‌دادن فضا کمک می‌کنند.

و در اتاق‌های کوچک انتخاب بهتری هستند. پس اگر قصد خرید روتختی عروس را دارید به تناسب رنگ آن با ابعاد و حال‌و‌هوای اتاق هم دقت کنید. برای اتاق با ابعاد کوچک رنگ‌های روشن همیشه اولویت دارند. اکثر عروس خانم ها رنگ‌های روشن خصوصاً سفید را برای این کار ترجیح می‌دهند.


معجزه رنگ و نور را تجربه کنید و از آن لذت ببرید!

در انتخاب و سفارش روتختی عروس توجه به نکات علمی در مورد ظاهر اتاق و تأثیرات بصری آن دارای اهمیت بالایی است. تاثیر رنگ و نور بر این جلوه نیز بیشترین سهم را در این مورد دارد.

 

وجود و استفاده از نور طبیعی در طول ساعات روشن روز و استفاده از نورپردازی خلاقانه در طی شبانه‌روز می‌تواند به خلق جلوه‌های زیبا در محیط خواب شما منتهی شود. گرچه قرار گرفتن روتختی در معرض نور آفتاب می‌تواند تأثیرات منفی بر رنگ آن داشته و عامل مؤثری در پوسیدگی الیاف و بافت پارچه باشد.
 

 

شستشوی روتختی و نکات مهم آن:

یکی دیگر از موارد مهم در سفارش روتختی عروس توجه به جنس پارچه آن از نظر شستشو است. برخی پارچه‌ها برخلاف ظاهر زیبا و جذابی که دارند از نظر شستشو مشکل‌آفرین هستند. لکه‌ها به‌راحتی کد تخفیف : EGKSLFHSEB55 جذب این نوع پارچه‌ها شده و بسیار مشکل از سطح آنها برطرف می‌شود.

 

بعضی هم دارای تاروپود قوی نیستند. و پس از چندین بار شستشو پوسیده شده و از هم می‌پاشند. در مورد رنگ‌دهی پارچه‌ها حین شستشو نیز لازم است تا تحقیق کافی صورت گیرد. سوالات زیادی در مورد نحوه شستشو، درجه‌حرارت و مواد شوینده برای هر یک از انواع پارچه‌های مصرفی در روتختی وجود دارد. ارائه یک جدول از نوع شستشوی انواع روتختی و شرایط آن می‌تواند تا حدزیادی به این سوالات پاسخ دهد.


جدول شستشوی انواع پارچه در سفارش روتختی عروس: 

 

نوع پارچه

شستشو با دست

شستشو ماشینی

دور خشک‌کن

ماده شوینده

دمای آب

نحوه آبکشی

کتان

 

***

پایین

ملایم

40 درجه

آرام و بدون فشردن

پنبه

 

***

بسیار پایین

کاملاً ملایم

سرد

آرام با نرم کننده

ابریشم

 

(دکمهDelicates)

بسیار پایین

کاملاً ملایم

30درجه

آرام

ساتن ابریشم

***

 

بسیار پایین

ویژه و حساس

سرد

بسیار ملایم

ساتن نایلون

 

***

پایین

معمولی

30 درجه

آرام

پلی‌استر

-----

***

آرام

معمولی

گرم

معمولی با نرم‌کننده

تور و دانتل

 

دکمه لباسهای سبک

بسیار پایین

بدون آنزیم

سرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این بخش توجه شما را به نکاتی چند در مورد شستشوی انواع روتختی جلب می‌کنیم:
•    تاحد امکان از شستشوی انواع روتختی با آب گرم یا داغ بپرهیزید. اما این تمام ماجرا نیست! هر نوع از پارچه برای آنکه براحتی شسته و کاملا پاکیزه شود به درجه حرارت خاصی نیاز دارد. که حتما باید مراعات شود. 
•    از مواد سفیدکننده در شستشوی روتختی استفاده نکنید. زیرا می‌تواند به بروز لکه بر روی آن منجر شود. اما اگر مجبور به این کار شدید باید انواع تخصصی را با شناخت کامل بکار گیرید.
•    برای شستن روتختی رنگی حتما از شوینده‌های مخصوص کمک بگیرید.
•    نور آفتاب اگر برای مدت مناسب به روتختی شسته شده بتابد در رفع لکه‌ها ونیز میکروب‌زدایی از سطح پارچه بسیار موثر است. اما تابش طولانی و شدید اشعه خورشید باعث پوسیدگی روتختی می‌شود. هیچ چیز مثل نور ملایم و هوای تازه برای خشک کردن روتختی شسته شده مناسب نیست.
•    قبل از آغاز شستشوی دستی یا ماشینی با آزمایش یک گوشه از آن از ثبات رنگ پارچه روتختی مطمئن شوید. و اگر رنگ پس می‌دهد این کار را به خشکشویی بسپارید.
•    روتختی هم مانند بافتنی نحوه خشک کردن خاص خود را دارد. برای گرفتن آب و رطوبت آن هرگز روتختی را فشار ندهید. پهن کردن روتختی روی یک سطح صاف بهترین گزینه برای این کار است.
•    علاوه بر دقت در انتخاب سایز روتختی در هنگام خرید به مساله آب‌رفتن پارچه آن در هنگام شستن نیز دقت داشته و از فروشنده در مورد آن جویا شوید. هیچ چیز بدتر از یک روتختی نامتناسب از نظر اندازه اتاق‌خواب را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

در پایان با توجه به ظرافت و زیبایی فوق‌العاده روتختی های عروس پیشنهاد بازدید از فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا جهت مشاهده مدل‌های مختلف این کالای خواب میشود. راحتی و سهولت خرید اینترنتی و سفارش روتختی عروس از طریق سایت این فروشگاه بدون‌شک شما را تا یک انتخاب مناسب همراهی خواهد کرد.
ضمناً با این خرید شما از صرف هزینه و زمان برای رفت و آمد معاف می‌شوید. و در منزل خود تنها با یک تماس یا برقراری ارتباط اینترنتی با فروشگاه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام خواهید نمود.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp