این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کالای خواب و حوله اواریا کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا

بالش طبی

بالش‌ها دارای انواع مختلفی بوده و در مدل‌های متنوعی عرضه می‌شوند. همواره این کالا از زمان‌های قدیم تا به امروز به عنوان یکی از وسایل مورد نیاز برای خواب و استراحت مورد توجه قرار گرفته ­اند. برخی افراد به علت‌های متفاوتی از جمله درد‌های گردن، کمردرد، بدخوابی و... نمی‌توانند به راحتی از بالش‌های معمولی استفاده کنند. پس به این جهت نیاز دارند تا از بالش طبی و مدل‌های متنوع آن که در این خصوص طراحی و تولید شده استفاده لازم را ببرند. به همین دلیل برای تهیه و خرید بالش طبی مناسب نیاز است به فروشگاه‌ها، مراکز و نمایندگی‌های مشخص و معتبری که این محصول را با کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و همچنین در قالب­های استاندارد‌ ارائه می‌کنند، مراجعه کنید. پس داشتن اطلاعات کافی درباره مراکز فروش مناسب بالش طبی و سایر محصولات مشابه، در انتخاب انواع بالش­های طبی کمک شایانی به شما می­کند.

خواب راحت تنها انرژی مورد نیاز انسان برای فعالیت های روزانه را فراهم نمی کند ، بلکه روی سلامتی جسمی و روحی او نیز تاثیر گذار است . یکی از عوامل خواب راحت ،  بالش زیر سر شماست . استفاده از بالش نامناسب می تواند مشکلات مختلفی مانند حس ناخوشایند خستگی پس از بیدار شدن را برای شما به وجود آورد . بالش طبی راه حلی است که می تواند خواب آرامی برای شما فراهم کند و شما را از دردسرها و مشکلات بالش های غیراستاندارد نجات دهد. در ساخت بالش طبی نکته هایی در نظر گرفته شده تا آناتومی بدن انسان در درست ترین حالت خود قرار گیرد . بدین ترتیب از بلند یا کوتاه بودن غیر معمول ،سفت یا نرم بودن بیش از حد و اندازه و فرم نامناسب آن جلوگیری شده است . بالش های طبی انواع مختلفی دارد که هر کسی می تواند نوع متناسب ساختار بدن خود را تهیه و استفاده کند . با ما در نگاهی به تفاوت بالش های طبی با بالش های معمولی همراه باشید . 

بالش طبی برای بهبود خواب مناسب و حفاظت از سروگردن در مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. همچنین این بالش‌ها برای پیشگیری، کاهش و درمان درد‌های مختلفی مانند آرتروز و ... مؤثر هستند. با توجه به نوع شغل و فعالیت‌های روزانه، اغلب افراد به مشکلات جسمی از جمله گردن درد دچار می‌شوند. درد‌های خفیفی که در زمان انجام فعالیت‌های مختلف و همچنین استراحت موجب آزار و اذیت فرد می‌شود. در این صورت استفاده از یک بالش فوم دار مناسب و طبی می‌تواند تأثیر بسزایی بر کاهش درد‌های شما داشته باشد. همچنین از بالش طبی می‌توان به عنوان جایگزینی مناسب برای بالش‌های معمولی نیز استفاده نمود. این بالش از نوعی طراحی خاص برخوردار است که به واسطه استاندارد‌های خود می‌تواند به راحتی امکان قرار‌گیری قسمت‌های مورد استفاده بدن مثل سر، گردن، زانوها و ... را در زمان استفاده برای شما فراهم نماید. 

بالش طبی یک کالای خواب است که کاربرد درمانی دارد و می‌تواند از بروز درد گردن، زانو یا مشکلات ستون فقرات ناشی از وضعیت نامناسب هنگام خوابیدن جلوگیری کند. بنابر نظر پزشکان و متخصصان هنگام خواب سر باید نسبت به بدن در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد، به همین دلیل استفاده از بالش طبی یک اقدام عملی در جهت حفظ سلامت است. در این مطلب شما را با  ویژگی‌های بهترین بالش طبی آشنا می‌کنیم.

کمتر کسی است که از اهمیت خواب راحت در زندگی آگاه نباشد. بسیاری از افراد ممکن است دلیل‌های علمی تاثیر خواب راحت در زندگی را ندانند. اما به‌صورت تجربی می‌دانند خواب راحت تا چه اندازه می‌تواند در سلامت جسم و روان انسان تاثیرگذار باشد. گزینه‌های مختلفی در خواب راحت همه انسان‌ها تاثیرگذار هستند که از میان آنها می‌توان به آسایش فکری و روانی آنها اشاره کرد. اما یکی از گزینه‌های مهم و موثر دیگر در خواب راحت افراد، رختخواب مناسب است. در این میان شاید بتوان گفت بالش زیر سر شما مهم‌ترین نقش را بازی می‌کند. بالش طبی با همین هدف طراحی و ساخته شده است. همراه با شما نگاهی داریم بر برتری‌های بالش‌های طبی و انواع آنها را بررسی می‌کنیم

استفاده از بالش مسطح نه تنها آرامش بخش است، بلکه نقش مهمی در حمایت از ساختار های پیچیده سر، گردن، شانه ها، باسن و ستون فقرات دارد. هنگامی که بالش به خوبی استفاده می شود، به کاهش یا پیشگیری از بسیاری از اشکال رایج کمردرد و گردن و همچین شانه، لگن و سایر اشکال درد مفاصل کمک می کند. بالش ها برای حفظ تعادل بالاتنه در هنگام خواب، کاهش فشار و متعادل کردن نقاط بدن عمل می کنند. بالش باید متناسب با شکل، منحنی ها و موقعیت خواب فرد تنظیم شود و هرگونه فشار را کاهش دهد. بالش طبی از این نوع بالش ها است که در ادامه به معرفی و کاربرد این نوع بالش می پردازیم.

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp