این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کالای خواب و حوله اواریا کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا

راهنمای حوله های تن پوش ترک قسمت 1

راهنمای حوله های تن پوش ترک قسمت 1
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/06 0 نظر

در این مطلب میخواهیم راهنمای خرید انواع حوله های تن پوش رو بررسی کنیم . حوله های تن پوش یکی از ملزومات بهداشتی هستند که افراد علاقه خاصی برای خرید و تهیه آن دارند، با توجه به تنوع بالای آن و نوع الیاف بکار رفته و  همچنین سایز های موجود در بازار چطور میتوانیم به راحتی انتخاب نمائیم.
من از چی صحبت می کنم؟  خرید حوله تن پوش با ما همراه باشید

حوله های بافته شده ، حوله های ترکی ، حوله های حمام در بسیاری از کشورهای دارای آب و هوای گرم یک حوله سنتی است. آنها از بسیاری جهات محصول برتری نسبت به پارچه تری آمریکای شمالی هستند اما در تلفیق مشکل دارند. 
در اینجا این محصول را با طراحی های منحصر به فرد و رنگ های روشن داریم. در اینجا همه دلایلی وجود دارد که ما آنها را بسیار دوست داریم.  

 

چرا حوله های ترکیه ای اینقدر محبوب می شوند

 هیچ رازی نیست که شرایط با سالهای گذشته متفاوت باشد. ما اکنون در فضاهای کوچکتر زندگی می کنیم و نیاز داریم که کارهای بیشتری انجام دهیم. مصرف کنندگان همچنین در مورد شرکتهایی که از آنها پشتیبانی می کنند تصمیمات آگاهانه می گیرند. 
استانداردها ، تأثیرات زیست محیطی و کارها  تحت نظارت دائمی مردم قرار دارد. خود محصولات دقیقاً مورد آزمایش و بازبینی عمومی قرار می گیرند. حوله های ترکی ترجیح داده می شوند زیرا در هر سه دسته فوق العاده هستند. 

 

تطبیق پذیری و سفر

حوله های تخت بافته شده کارهای بیشتری انجام می دهند. تعجب آور است! آنها را کوچک تا کنید ، همه جا ببرید. این حوله ها برای نگهداری کوچک بسیار مناسب هستند زیرا به صورت کشو ، کیف یا کیف در می آیند. از آنها در خانه در حمام یا به عنوان پتوهای سبک استفاده کنید. از آنها به عنوان همراه سفر ، در دشت ، ساحل یا هاستل استفاده کنید. آنها همچنین به عنوان سارافون ، سر بند ، روسری و پتو پیک نیک یا پارچه میز کار می کنند. 

 

یک کالای لوکس

حوله بافته شده یک حوله نرم ، سبک و جاذب است. آنها به نرم کننده های شیمیایی پارچه احتیاج ندارند و هرگز خشن نمی شوند. به عنوان یک بسته بندی کامل بدن ، حوله یا پتو عمل می کنند. پنبه با کیفیت بالا ، بادوام است. این تأثیر می گذارد و به فضایی که در آن استفاده می شود ارزش می بخشد. اگر صحبت از فضا شود ، پانزده حوله بدن می توانند در کشوی کمد قرار بگیرند. 

 

سازگار با محیط زیست

حوله های بافته شده به خودی خود یک انتخاب سازگار با محیط زیست هستند. ساخته شده از پنبه خالص ، با قالب های آگاه از نظر محیط زیست و تقریباً بدون زباله. اواریا تلاش می کند کارهای بیشتری انجام دهد.محصولات ما از پنبه ساخته شده است. ما بسته بندی خود را با یک کارت محصول جایگزین کردیم. ما همچنین سیاست های اداری داریم که باعث کاهش ضایعات مانند صورتحساب الکترونیکی ، ظروف قابل استفاده مجدد و توزیع پست الکترونیکی کمتر می شود. فقط در صورت نیاز از کیسه های پلی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنیم.  

 

 

یک انتخاب سالم

نرم کننده های پارچه خطرناک هستند. حوله های بافته شده نه تنها از نیاز جلوگیری می کنند ، بلکه بدون آن نیز بهتر عمل می کنند! نرم کننده های پارچه پنبه را مسدود می کنند بنابراین بهتر است از آن اجتناب کنید. بنابراین این حوله ها برای پوست و محیط شما بهتر هستند. همه اینها بدون از بین بردن کیفیت ، زیرا حوله ها به طور طبیعی نرم می مانند. 

خشک شدن سریع و تنفس نساجی برابر است با میکروب های کمتر. باکتریها در سطوح مرطوب اغلب با حوله های پارچه ای تر تولید می شوند. با از بین بردن حلقه های پارچه تری ، حوله را باز می کنیم تا جریان هوا بهتر شود. بنابراین این محصول برای پوست ، سیستم ایمنی بدن بهتر است و تمایل به بدبو شدن ندارد. 
مواد شوینده ساده برای تمیز کردن آنها کارآمد هستند ، بنابراین شما می توانید از تمیز و سبز ماندن احساس خوبی داشته باشید.

 

اندازه

حوله های بزرگ برای افرادی که فضای ذخیره سازی زیادی دارند ، یک مزیت محسوب می شود. حوله اواریا بیشتر افراد را با پوشش کافی می پیچاند تا با اطمینان بتواند در اتاق تعویض کنند. آنها به اندازه کافی کوچک می شوند تا در یک کشو یا کیف قرار بگیرند. حتی حوله های دستی نیز بزرگ هستند بدون اینکه فضایی را در کمد کتانی خود کم کنید. سرانجام ، ما می توانیم بدون ذخیره بیشتر ، چیزهای بیشتری داشته باشیم. 

 

حوله ترکی چیست 

در اواریا ما آنها را حوله های بافته شده می نامیم زیرا این همان چیزی است که هستند. منسوجات از نخ حلقه ای ، نخ پنبه ای متراکم ، ساخته شده در حوله ساخته می شود. برای تولید طرح های منحصر به فرد خود ، ما از ماشین آلات برای تولید محصول خود استفاده کردیم. این باعث از بین رفتن زباله و کاهش هزینه می شود. 

حوله های ترک به طور سنتی بیش از 600 سال در برخی از کشورهای دارای آب و هوای گرم مورد استفاده قرار می گرفتند و برای بسیاری از مردم یک ماده سنتی است. از آنجا که آنها یک مورد مشترک هستند ، نام های زیادی به آنها داده شده است: Pestemals ، حوله های ترکی ، حوله های Hammam و futas. آنها را از سطح صاف ، نرم و حاشیه منگوله یا طناب آنها شناسایی کنید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp