این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کالای خواب و حوله اواریا کاملا محفوظ می باشد

سلام به اواریا خوش آمدید

به پاس همراهی تون یک کد تخفیف
۱۰ درصدی تقدیمتون میشه

جهت دریافت کد تخفیف شماره موبایل یا ایمیل تون رو وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی کالای خواب و حوله اواریا

تحلیل حوله های ترک

تحلیل حوله های ترک
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/20 0 نظر

تحلیل عمیق خرید حوله تن پوش و حوله های حمام ترکی: به همه سوالات پاسخ داده شده است!

برای شروع ، بیشتر سوالات متداول مشتریان در مورد حوله های ترکی یا حوله های حمام ترکی و پاسخ های واقعی سوالات را جمع آوری می کنم. 5 سوال پرطرفدار و 5 پاسخ قطعی.

سوالات :

1- آیا حوله های ترک واقعاً جاذب هستند؟

پاسخ آنها "بله " است. اول از همه ، اجازه دهید به این سوال پاسخ دهیم که چه چیزی حوله ترکی را تا این حد جذب می کند؟ پاسخ در کیفیت الیاف پنبه ای است که در ساخت این حوله ها استفاده می شود. آنها از الیاف پنبه بلند ساخته شده اند . وقتی نوبت به پنبه می رسد ، فیبر بیشتر بهتر است. طول در این زمینه به معنی جذب ، نرمی ، دوام است . الیاف بلند باعث جذب بیشتر حوله ترکی و همچنین دوام طولانی مدت می شود تا در سالهای آینده از حوله خود لذت ببرید.

 

"وقتی نوبت به پنبه می رسد ، فیبر بیشتر بهتر است"

 

طبق مقاله ScienceDirect ، M Dochia و Z. Roskwitalki ، کتابچه الیاف طبیعی: انواع ، خصوصیات و عوامل موثر در پرورش و زراعت ، 2012

 

حوله تن پوش

 

با این حال ، درست مثل هر حوله دیگر ، نمی توان از حوله مستقیم از قفسه استفاده کرد . ابتدا باید شسته شود تا جاذب شود (این قانون شماره یک است). آیا تا به حال متوجه شده اید ، هنگامی که این اشتباه تازه کار را مرتکب می شوید ، و در ثانیه ای که بسته بندی را باز کردید ، از حوله استفاده کنید ، نحوه رفتار حوله ضد آب در ابتدا ... این کاملاً طبیعی است. این روش حوله ای است که می گوید " من را بشویید ".

 

اگر وقت دارید ، قبل از شروع استفاده ، آن را دو بار بشویید. اگر عجله دارید ، یک بار آن را بشویید و خشک کنید و حوله ترکی حمام خود را آماده کنید. پس از آن هر بار که حوله خود را می شوید بهتر می شود. از این رو ، بیان هرچه بیشتر بشویید بهتر می شود .

 

2- حوله ترکی معمولی چقدر بزرگ است؟ چگونه با حوله های استاندارد مقایسه می شود؟

اندازه حوله حمام استاندارد بین 27 50 50 ″ - 30 56 56 است. از طرف دیگر اندازه استاندارد حوله ترکی حدود 35 X 65 ″ - 40 X 70 ″ (90 X 170 سانتی متر - 100 100 180 سانتی متر) است. به این معنی است که حوله های حمام ترکی همیشه بزرگتر از حوله های ذکر شده در زیر هستند.

 

چگونه حوله مناسب بخریم؟

به عبارت دیگر ، سطح استاندارد حوله های حمام 1.45 متر مربع است ، در حالی که سطح حوله های ترک حداقل 1.53 متر مربع و بیشتر اوقات به 1.8 متر مربع می رسد. این مقدار زیادی حوله برای بسته بندی است! در نتیجه ، چنین انعطاف پذیری اجازه می دهد حوله های ترک به عنوان لباس ساحلی کاملاً همه کاره استفاده شود (حداقل به عنوان پارو ، با کمی مهارت اولیه تاشو ، می تواند به عنوان لباس ساحلی مورد استفاده قرار گیرد) (به شما اطمینان می دهم اگر می توانید روسری را دور آن بپیچید گردن خود را ، می توانید حوله حمام را به صورت لحظه ای سبک کنید. در این شکی نیست). به هر حال ، آموزش آینده ما را که شامل روش های مختلف پوشیدن حوله ترکی در ساحل است ، نگه دارید.

 

حوله تن پوش

 

نمودار نهایی اندازه حوله

راهنمای اندازه حوله

                        سانتی متر (CM)              اینچ (”)

            نوع حوله عرض    طول      عرض    طول

1          پارچه صورت       30        30        12        12

2          حوله مهمان          40        60        16        24

3          حوله دست           50        90        20        36

3          حوله حمام            70        120      27        47

4          ملحفه     90        150      36        59

5          حوله ساحل           90        175      36        69

6         

حوله حمام ترکیه    100      180      40        70

 

حوله مهمان

حوله مهمان هستند حوله که برای استفاده توسط مهمان تعیین شده است. بسیاری از مردم دوست دارند که آنها را نگه دارند تا بازدیدکنندگانشان بتوانند حوله های تمیز و تمیزبرای حمام ، شستن دست و کارهای دیگر داشته باشند.

 

حوله دست

حوله های دستی یک حوله کوچک است که برای خشک کردن یک دست استفاده می شود.

 

حوله حمام

یک حوله بزرگ که معمولاً بعد از دوش گرفتن یا استحمام استفاده می شود. از نظر اندازه ، حداقل انتظار می رود که یک کمر را بپوشاند.

 

ملحفه

ورق حمام حوله حمام فوق العاده بزرگ به خصوص یکی حداقل 3 فوت (1 متر) عرض و 5 فوت (1.5 متر) است.

 

حوله ساحل

یک حوله بزرگ که آنقدر بزرگ است که می تواند روی آن بخورد و آفتاب بخورد. برای جزئیات بیشتر به نمودار بالا مراجعه کنید ، ابعاد آن هم در سانتی متر و هم در اینچ وجود دارد.

 

 

3- GSM حوله های ترکی چیست؟

برای شروع ، GSM به هر حال چیست؟ GSM مخفف Gram per مربع متر است. و از آن برای اندازه گیری تراکم پارچه در سراسر جهان استفاده می شود.

 

حوله های حمام معمولی حدود 200-250 GSM وزن دارند. بسته به نوع استفاده و شرایط ، به دلایل عملی می توان از حوله های GSM کم و زیاد استفاده کرد. به عنوان حوله ساحل ، مسافرت ، سالن بدن سازی ، یوگا استفاده از حوله های کم GSM مانند حوله های حمام یا حوله های ملافه منطقی تر است.

 

در پایان روز شما یک حوله ساحلی / مسافرتی می خواهید که نمی خواهید باری به دنیا حمل کنید. بنابراین ، در این زمینه تعداد GSM زیاد با کیفیت بهتر برابر نیست. در حال حرکت شما چیزی F قابل فهم ، جاذب ، سریع خشک ، سبک وزن و سازگار با C می خواهید . این راهی است که باید برای مسافران باهوش انجام شود.

 

4- آیا حوله های ترک به سرعت خشک می شوند؟

آنها مطمئناً این کار را می کنند و این از نظر طراحی است . و این چرا است ؟ فرآیند بافتن چاپلوس در ساخت حوله های ترک باعث می شود تا وزن کمتری به عنوان محصول نهایی داشته باشند ، از این رو اجازه می دهد حوله آب زیادی در الیاف خود نگذارد. حوله های ترکی با طراحی به طور طبیعی بهتر تنفس می کنند . به محض اینکه خشک شدن خود را تمام کردید و حوله خود را به هر رک ، پشتی صندلی یا روی نرده آویزان کردید ، فرایند خشک کردن حوله ترکی شما بلافاصله در حداقل دمای اتاق و بدون نیاز به منبع گرمای اضافی مانند رادیاتور ، نور خورشید و غیره شروع می شود. رسوب کمتر آب در حوله به معنای نیاز به گرمای اضافی به منظور تبخیر آب دسترسی بر روی هر حوله معمولی است که در وهله اول از بین می رود.

 

حوله ترکی چه مدت طول می کشد تا خشک شود و برای استفاده مجدد آماده شود؟

فرآیند خشک کردن بستگی به محیط دارد. بر اساس متداول ترین کاربردهای حوله ، در اینجا دو مثال آورده شده است.

 

در ساحل

در ساحل (یا در استخر روباز یک استراحتگاه) ، حوله های ترکی بین 10-15 دقیقه زیر نور آفتاب طبیعی خشک می شوند ، به شرطی که به راحتی روی صندلی آرام یا بالای چتر و غیره پخش شود.

 

در خانه

در خانه یا به طور کلی سناریوهای داخلی معمولاً در 45 دقیقه در دمای اتاق خشک می شوند. از طرف دیگر ، بر روی یک رادیاتور آنها ظرف 15-30 دقیقه خشک می شوند.

 

خشک شدن سریع یک فضیلت است

حوله های ترک زودتر از حوله های حلقه ای و سنتی خشک می شوند. آنها فقط کسری از حوله پارچه ای معمولی را وزن می کنند. و آنها حداقل 3 برابر سریعتر از حوله های معمولی خشک می شوند. در نتیجه خشک شدن سریع ، حوله شما همیشه تازه خواهد بود و کپک و کپک جمع نمی شود .

 

بهداشت اول است

بافت تخت در مقایسه با گزینه های دیگر به پارچه ای با تنفس بیشتر تبدیل می شود. از این رو بهداشتی تر است. قوطی کثیفی و مواد آلی در حوله های حمام نسبت به سایر حوله های حلقه دار بسیار راحت تر بود.

 

حال ، اجازه دهید به موضوع بعدی برویم.

 

5- حوله های ترکی چقدر جمع و جور هستند ؟

حوله های ترکی به اندازه یک حوله جمع و جور هستند. به معنای واقعی کلمه ، یک حوله سبک وزن ترکی که یک بار رول می شود ، در فضای باقی مانده در چمدان شما جا می گیرد. همچنین می توان آن را به صورت یک مربع تاشو تخت بسته بندی کرد. بسته به سبک بسته بندی شما ، بهتر است آنها را مرتب جمع کرده و در قسمت پایین چمدان خود پهن کنید تا از فضای بلا استفاده در پایین بین نرده های دسته چمدان استفاده کنید.

 

زنانی که در یک چمدان_ سعی می کنند تا ببندند

آماده رفتن؟

جمع و جور بودن حوله های ترک را آزمایش می کنیم. بیایید نتایج را ببینیم!

می توانید 60 حوله ترکی را در یک چمدان جا دهید. هر فلپ یک چمدان می تواند 30 حوله ترکی بگیرد.

 

چند حوله ترکی در یک چمدان جا می شود؟

حوله_چند_چند_چینی را به چمدان می اندازد

آزمایش حوله ترکی

در اینجا چند حوله توانسته ایم در یک چمدان سخت پوسته با اندازه متوسط ​​قرار دهیم.

 

مشخصات حوله:

مدل حوله: حوله ترکی ژاکارد با ستاره

ابعاد حوله: 40 × 70 ″ x 100x180cm

وزن حوله: 12.7 اونس - 360 گرم

 

مشخصات چمدان:

نوع چمدان: پوسته سخت

اندازه: متوسط

ابعاد چمدان: 28x20x12 ″ - 72x50x30cm)

 

نتیجه آزمایش

فلپ چمدان 1 :

ما موفق به نصب 30 حوله ترکی ترکیه به راحتی شدیم . این به دو دلیل باورنکردنی است.

1- کسی قبلاً این آزمایش را با حوله انجام نداده است (چه رسد به حوله های ترکی). بنابراین ، مانند بقیه ، من نمی دانستم که تعداد زیادی از این حوله های زیبا در چمدان جا می شود.

2- اگرچه ، ما می دانیم که حوله های ترکی چقدر جمع و جور هستند و چقدر کوچک هستند که می توانند داخل آن جمع شوند یا رول شوند ، اما هرگز به ذهنم خطور نکرد که بتوانم 30 حوله را در یک طرف چمدان قرار دهم. از آنجا که این یک چمدان سخت پوسته است عمق تقریباً یکسانی دارند (اختلاف عمق واقعی حدود 2 سانتی متر ، کمی کمتر از یک اینچ است).

 

فلپ چمدان 2:

فلپ دوم چمدان نیز می تواند 30 حوله ترک دیگر را بگیرد. این یک حوله بزرگ در یک چمدان است. این بعد از دلقک ها در یک آزمایش ماشین ، چشمگیرترین چیزی است که من طی سالها دیده ام . (اتفاقاً اگر آنها را ندیده اید قطعاً باید ببینید).

مطمئناً انجام یک آزمایش سرگرم کننده برای من بود. امیدوارم از فرضیه و یافته های بعدی من لذت ببرید.

 

حدس می زنم دلیل اصلی این آزمایش این باشد که حوله های ترکی یک ژانر جمع و جور حوله هستند. هنگام مسافرت به شما آرامش می بخشد که یکی از این حوله های ترکی را دارید و نیازی نیست نگران فضای موجود در چمدان باشید. حوله های حلقه دار به طور طبیعی حجیم تر ، سنگین تر و فضای کاملاً چمدانی شما را اشغال می کنند.

 

دفعه بعدی که در حال بسته بندی وسایل تعطیلات یا به سادگی برای دروازه های آخر هفته هستید ، این را در نظر بگیرید. بهتر نیست که حوله شما فقط 1/60 از کل فضای چمدان شما را بگیرد تا بتوانید وسایل موردعلاقه خود را برای مدت زمان طولانی خود بسته بندی کنید. ما می دانیم که چنین است. اگر ما در این صفحه در یک صفحه هستیم ، چرا در مجموعه حوله های ترکی ما گشت نمی زنیم و نمی بینیم که آیا چیزی بهتر از آنچه در گذشته دارید دوست دارید.

 

ما به طور منظم آموزش های جدید و مفیدی ، مقایسه ها و آزمایش های واقعی درباره حوله های حمام ترکی را ارسال خواهیم کرد. به هر حال اطلاعات واقعا مفیدی را برای شما ارسال خواهیم کرد ، حتماً مشترک شوید و یا یک خط برای ما بیاورید

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp